www.gymklub.cz
Aktuálně
3.2.2016
B. Winton, L. Brabec, P. Pavel - Gymnázium Františka Křižíka a Středoškolský klub uspořádal na podzim společně v rámci cyklu Svět kolem nás besedy s Barbarou Winton, Lubomírem Brabcem a Pavlem Pavlem. Podrobnosti v odkazech na stránkách www.krizik.eu.
3.2.2016
Plán akcí 2015/16 - V letošním roce plánujeme na podzim ve spolupráci s GFK pokračování cyklu přednášek Svět kolem nás. V ráci něj by měla na jaře proběhnout i druhá výstava v atriu GFK. Mimo tradičních vodáckých akcí k nám na jaře také přijedou studenti z Lauterbachu a my za nimi pojedeme na podzim 2016.
3.2.2016
Tábor na Ohři - Poslední červencový víkend jsme strávili na Ohři bylo to více než úžasné ... Zpráva v příloze, fotky taktéž.
3.2.2016
Česko-německá výměna - V termínu 18.5. až 23. května 2015 nás v Plzni navštívili studenti z německého Lauterbachu, od 14. do 19. září zase naši studenti - členové klubu - recipročně navštívili Lauterbach. V rámci výměny proběhla řada mimoškolních aktivit. Podrobnosti o akci a fotodokumentace - viz příloha. ...
3.2.2016
Nový vodácký vlek Středoškolského klubu - Díky mimořádné investiční dotaci Plzeňského kraje se nám podařilo realizovat náš dlouholetý plán - zakoupit malý vodácký vlek pro 10 kánoí. Ten nám umožňuje pořádat tábory i pro menší počet zájemců, kdy jsme jindy museli tábory z finančních důvodů rušit. Děkujeme!
3.2.2016
Vernisáž výstavy Pavla Kantorka a zpráva - Vernisáž proběhla ve středu 3. června za přítomnosti Pavla Kantorka. Zúčastnilo se jí okolo 70 účastníků. Pavlu Kantorkovi děti z naší školy mu zazpívali Malé kotě, paní ředitelka Šárka Chvalová se s ním vyfotila coby uklízečka jako reminescence jeho vtipu… Celkově se vernisáž moc vydaři...
© 2009 Gymnázium, Plzeň | design KHweb.net & horsik87 | XHTML | CSS